MOONMeble - Ostroróg

Adresa: Polna 5, 64-560 Ostroróg, Polska.
Telefon: 612916018.
Webová stránka: moonmeble.pl
Odbornost: Sklep internetowy, Sklep z meblami do sypialni, Producent mebli.
Další zajímavé informace: Dostawa, Karty debetowe, Karty kredytowe.
Recenze: Tato firma má 10 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 5/5.

📌 Umístění tohoto MOONMeble

MOONMeble Polna 5, 64-560 Ostroróg, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto MOONMeble

  • Poniedziałek: 07:00–15:00
  • Wtorek: 07:00–15:00
  • środa: 07:00–15:00
  • Czwartek: 07:00–15:00
  • Piątek: 07:00–15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

MoonMeble: Una Opción de Mebelí para la Casa en Ostrówogród

Adresa: Polna 5, 64-560 Ostrówogród, Polska.

Telefon: 612916018.

Webová stránka: moonmeble.pl.

Odbornost a specializace

MoonMeble je internetový sklep s mebliami do sypialni, kde可以 найти širokou šká produktů z ruských a polských výrobců.

Podnik je specializowany na prodej mebli, a to od klasických typů do moderních designů.

Další zajímavé informace

Dostawa mebli z Polsky je möglichá, a MoonMeble poskytuje širokou šká options pro placení, including Karty debetowe a Karty kredytowe.

Zaměstnaní MoonMeble mají skvělé zkušenosti s prodajím a poskytováním service, co poskytuje excelentní zkušenosti klientům.

Recenze

Tato firma má 10 recenzí na Google My Business.

Průměrné hodnocení je 5/5, což jekazdý indikátor high quality produktů a service.

👍 Recenze na toto MOONMeble

MOONMeble - Ostroróg
Katarzyna L.
5/5

Kanapa piękna. Dobrze wykonana, wygodna, kontakt z klientem wzorowy. Nie było problemu obicia innym materiałem niż w ofercie. Zdecydowanie polecam firmę :).

MOONMeble - Ostroróg
Justyna C.
5/5

Zamówiłam fotel - jest piękny i za to oczywiście 5*. Ale obsługa klienta na kolejne 5*, chciałam zamówić w ciemno kolor to Pani mi wręcz wepchnąła próbki wysyłając pocztą bym tylko podjęła dobrą decyzję. Zawsze miłe maile czy rozmowy i miły gest na końcu jak liścik z podziękowaniem za zamówie + poduszeczka 😀 Duży plus na bank wrócę jak będę jeszcze coś potrzebować.

MOONMeble - Ostroróg
Damian R.
5/5

Po kilku miesiącach jestem zachwycony. Narożnik jest rewelacyjny, precyzyjnie wykonany i wysokiej jakości. Sam zakup również bezproblemowy - bardzo profesjonalna obsługa. Polecam! 🙂

MOONMeble - Ostroróg
Kacper C.
5/5

Polecam, szybki czas realizacji. Wykonanie na najwyższym poziomie. Wszystkie materiały spasowane idealnie.

MOONMeble - Ostroróg
B
5/5

Meble od tej firmy posiadam od prawie miesiąc. Meble są bardzo dobrze wykonane oraz pięknie wyglądają w salonie więc nie narzekam oraz bardzo polecam.

MOONMeble - Ostroróg
FarnixE
5/5

Najlepsze meble w moim życiu wykonanie na najwyższym poziomie i obsługa bardzo miła Pozdrawiam

MOONMeble - Ostroróg
Jakub C.
5/5

Spory wybór, miła obsługa, ceny dosyć wysokie ale odpowiadają jakości mebli, strasznie polecam

MOONMeble - Ostroróg
Marcin M.
5/5

Super obsługa. Materiały i wykończenie naprawdę na wysokim poziomie.
Polecam Gorąco.

MOONMeble - Ostroróg
Katarzyna L.
5/5

Kanapa piękna. Dobrze wykonana, wygodna, kontakt z klientem wzorowy. Nie było problemu obicia innym materiałem niż w ofercie. Zdecydowanie polecam firmę :).

MOONMeble - Ostroróg
Justyna C.
5/5

Zamówiłam fotel - jest piękny i za to oczywiście 5*. Ale obsługa klienta na kolejne 5*, chciałam zamówić w ciemno kolor to Pani mi wręcz wepchnąła próbki wysyłając pocztą bym tylko podjęła dobrą decyzję. Zawsze miłe maile czy rozmowy i miły gest na końcu jak liścik z podziękowaniem za zamówie + poduszeczka 😀 Duży plus na bank wrócę jak będę jeszcze coś potrzebować.

MOONMeble - Ostroróg
Kacper C.
5/5

Polecam, szybki czas realizacji. Wykonanie na najwyższym poziomie. Wszystkie materiały spasowane idealnie.

MOONMeble - Ostroróg
Damian R.
5/5

Po kilku miesiącach jestem zachwycony. Narożnik jest rewelacyjny, precyzyjnie wykonany i wysokiej jakości. Sam zakup również bezproblemowy - bardzo profesjonalna obsługa. Polecam! 🙂

MOONMeble - Ostroróg
B
5/5

Meble od tej firmy posiadam od prawie miesiąc. Meble są bardzo dobrze wykonane oraz pięknie wyglądają w salonie więc nie narzekam oraz bardzo polecam.

Go up