Piekarnia-Ciastkarnia "KSIĄŻ" - Jarocin

Adresa: osiedle Konstytucji 3 Maja 14C, 63-200 Jarocin, Polska.
Telefon: 664450004.
Webová stránka: piekarnia-ksiaz.pl
Odbornost: Piekarnia, Cukiernia.
Další zajímavé informace: Dostawa, Dostawa tego samego dnia, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Recenze: Tato firma má 52 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.5/5.

📌 Umístění tohoto Piekarnia-Ciastkarnia "KSIĄŻ"

Piekarnia-Ciastkarnia

⏰ Otevírací doba tohoto Piekarnia-Ciastkarnia "KSIĄŻ"

  • Poniedziałek: 05:30–18:00
  • Wtorek: 05:30–18:00
  • środa: 05:30–18:00
  • Czwartek: 05:30–18:00
  • Piątek: 05:30–18:00
  • Sobota: 05:30–14:00
  • Niedziela: Zamknięte

Piekarnia-Ciastkarnia "KSIĄŻ" - Kroje na chleba, zmieci a słodyczy

Piekarnia-Ciastkarnia "KSIĄŻ" v Jaroci je ideálním místem pro ty, kteří hledají výborné pečivo a sladké speciality. Sídlí na osiedlu Konstytucji 3 Maja 14C a nabízí širokou paletu chleba, ciasta a zmieci pro každý vkus. Můžete se dozvědět o jejich produktech a službách zkomplexněji zde:

Odbornost a speciality

Tato pekárenství a cukrárna se specializuje na:

  • Piekarnia - Croissants, baguette, bagels a další druhy chleba.
  • Cukiernia - Sladké koláče, torty, tóry a další sladkosti.

Lokace a kontakty

Adresa Telefon Webová stránka
Adresa: osiedle Konstytucji 3 Maja 14C, 63-200 Jarocin, Polska. 664450004 piekarnia-ksiaz.pl

Dodatečné služby

  • Dostava - Můžete si zakoupit jejich pečivo a sladkosti a vybrat si možnost doručení.
  • Dostava toho samego dne - Vyžádat si doručení na den objednání.
  • Karty debetové a kreditové - Přijímají platební karty.
  • Usluha platnosti mobilních NFC - Možnost platit mobilní platbou.

Recenze a hodnocení

Firma má 52 recenzí na Google My Business s průměrným hodnocením 4.5/5.

Zo zkušeností zákazníků:

  • Bardzo lubię chleb. Naturalny bardzo duży wybór rodzajów chleba. Białe i wieloziarniste. Jeżeli chodzi o ciasto, nie kupowałam. Piekę sama.
  • Dobre wypieki zarówno chleb, bułki oraz ciasta i ciastka. Miła obsługa. Polecam
  • Swieze pyszne pieczywo i placki często tam kupuję

Zajímavé je, že zákazníci oceňují širokou paletu chleba, dobrou pečivo i sladkosti a přátelský přístup personálu.

👍 Recenze na toto Piekarnia-Ciastkarnia "KSIĄŻ"

Piekarnia-Ciastkarnia
Przemyslaw O.
1/5

Jestem stałym klientem ale dzisiaj się rozczarowałem często kupowałem bułki cięte z tej piekarni bo były naprawdę dobre po małej przerwie zakupiłem je znowu to już nie jest bułka cięta która wcześniej sprzedawano same spulchniacze połowa bułki rozpadła się w okruchach i nici z dobrego śniadania tym klienta nie przyciagna

Piekarnia-Ciastkarnia
Hanna S.
4/5

Bardzo lubię chleb. Naturalny bardzo duży wybór rodzajów chleba. Białe i wieloziarniste. Jeżeli chodzi o ciasto, nie kupowałam. Piekę sama.

Piekarnia-Ciastkarnia
Sylwia S.
4/5

Dobre wypieki zarówno chleb, bułki oraz ciasta i ciastka. Miła obsługa. Polecam

Piekarnia-Ciastkarnia
Karolina S.
5/5

Swieze pyszne pieczywo i placki często tam kupuję

Piekarnia-Ciastkarnia
Agnieszka R.
5/5

Polecam, chociaż ceny poszybowały w górę 😮

Piekarnia-Ciastkarnia
Adam K.
4/5

Miła obsługa. Polecam chleb rustrykalny.

Piekarnia-Ciastkarnia
Romka L.
5/5

Bardzo dobra chleb

Piekarnia-Ciastkarnia
Piotr W.
5/5

... bardzo dobre wypieki !!!

Piekarnia-Ciastkarnia
Przemyslaw O.
1/5

Jestem stałym klientem ale dzisiaj się rozczarowałem często kupowałem bułki cięte z tej piekarni bo były naprawdę dobre po małej przerwie zakupiłem je znowu to już nie jest bułka cięta która wcześniej sprzedawano same spulchniacze połowa bułki rozpadła się w okruchach i nici z dobrego śniadania tym klienta nie przyciagna

Piekarnia-Ciastkarnia
Hanna S.
4/5

Bardzo lubię chleb. Naturalny bardzo duży wybór rodzajów chleba. Białe i wieloziarniste. Jeżeli chodzi o ciasto, nie kupowałam. Piekę sama.

Piekarnia-Ciastkarnia
Sylwia S.
4/5

Dobre wypieki zarówno chleb, bułki oraz ciasta i ciastka. Miła obsługa. Polecam

Piekarnia-Ciastkarnia
Karolina S.
5/5

Swieze pyszne pieczywo i placki często tam kupuję

Piekarnia-Ciastkarnia
Agnieszka R.
5/5

Polecam, chociaż ceny poszybowały w górę 😮

Go up